KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4934804
nr 493 4804
signerad 1800-tal "Holländskt skepp vid Skeppsbron" 22x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 16:58:15
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr